logo NP

Aplikace Stromy svobody

Pojďte s námi za Stromy svobody

 

Objevujte Stromy svobody všemi smysly. Na speciální mapě můžete vyhledat solitérní stromy, háje i aleje svobody, které jsou poblíž vás a sbírat za to body. Ti, kteří získají nejvíce bodů vyhrají zajímavé ceny. Kolik si myslíte, že je Stromů svobody kolem vás? A kolik jich dokážete "ulovit"?

Objevit Strom svobody není vždy procházka růžovým sadem. Právě proto pro vás firma Inventi a dobrovolní vývojáři zapojení do soutěžního Hackathon vytvořili speciální aplikaci, která vám utajené zelené velikány odhalí.
 

Stáhněte si aplikaci

Get it on Google Play
 

Jak aplikace funguje?

Aplikace se vám automaticky otevře na mapě, ve které uvidíte jak svoji polohu, tak malé drobné ikony modrých lístečků, které znázorňují jednotlivé Stromy svobody ve vašem okolí. 

A objevování může začít!

Až u Stromu svobody budete, klikněte na mapě na příslušný modrý lísteček a potvrďte, že jste u stromu byli. Ikona již objeveného Stromu, který jste takto označili, zezelená a vy tak budete už navždy vědět, že jste strom navštívili. Jako připomínku významného seznámení se zeleným přítelem se můžete u stromu i vyfotit. Vaše fotka se automaticky uloží k vybranému Stromu a vy se z ní budete moct těšit i dále.

Přejeme vám krásné zážitky u Stromů svobody.